Váš košík

Hľadať titul

Knižný klub

Katalóg Knižného klubu jeseň-zima 2019/2020 už k dispozícii!

Tu si ho môžete zadarmo stiahnuť.

Novinky

Nechcete premeškať naše súťaže? Máte záujem o informácie o novinkách? Tu sa môžete prihlásiť:

Náš tip

Kategórie

Skvelé knihy na koncoročné odmeny!

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ,

opäť je tu čas, aby sme sa Vám ozvali s ponukou knižných titulov vhodných na koncoročné odmeny pre Vašich žiakov, a to za mimoriadne ceny, ktoré platia iba do 30.6.2019 a len pre školy. Nákup u nás je, ako obvykle, veľmi výhodný, pretože všetky knihy v tejto ponuke sú oveľa lacnejšie ako v kníhkupectvách! Znova platí, že niektoré tituly sa v ponuke vyskytujú opakovane, niektoré sa, naopak, o Vašu priazeň uchádzajú po prvý raz.

Okrem dobrých cien sme sa Vám opäť pokúsili uľahčiť výber a knihy sme rozdelili jednak podľa jednotlivých ročníkov, pre ktoré sú vhodné, jednak i podľa toho, či sa viac hodia pre dievčatá alebo chlapcov. (Všetky knihy s výnimkou titulu č. 1 sú v pevnej väzbe.)

Počas trvania tejto akcie pri objednávke už nad 15,- € neplatíte nijaké poštovné ani balné, pri objednávke do 15,- € vrátane je poštovné 1,29 € (platba predom), resp. 1,99 € (dobierka). Balné neúčtujeme vôbec.

Do objednávky, prosím, pripíšte IČO a DIČ Vašej školy. Knihy zasielame na dobierku alebo na predfaktúru (platba vopred).

Ceny sú konečné, nie je možné kombinovať ich s inou zľavou.

Pre 1. - 3. ročník

Letné hlavolamy (Mečíř, Andy)
1. Letné hlavolamy (Mečíř, Andy)
1,00 EUR (bežná cena 3,29 EUR)
dievčatá i chlapci
Táto knižka je plná najrozmanitejších hlavolamov (doplňovačiek, hádaniek, spájanie podľa čísiel, osemsmeroviek...) a všetky tematicky súvisia s letom. Súčasťou knižky je i množstvo veselých obrázkov, ktoré si dieťa môže vyfarbiť podľa vlastnej fantázie.
Objednať:
 

Piráti -Otázky/odpovede 3 (Kol.)
2. Piráti -Otázky/odpovede 3 (Kol.)
3,50 EUR (bežná cena 7,99 EUR)
dievčatá i chlapci
3. diel série pre predškolákov a mladších školákov. Kto sa mohol stať pirátom? Existujú aj ženy-pirátky? V tejto knižke nájdete odpovede na tieto, ale aj iné detské otázky, množstvo krásnych farebných ilustrácií a hry na rozvoj pozornosti a sústredenia.
Objednať:
 

Kto kradol v cirkuse Zlatá hviezda? (Mlčochová, Jela)
3. Kto kradol v cirkuse Zlatá hviezda? (Mlčochová, Jela)
3,50 EUR (bežná cena 7,95 EUR)
dievčatá i chlapci
Strašné! V cirkuse Zlatá hviezda v noci vyčíňal zlodej! Obeťou sa stal kúzelník Abrak Dabrak, ktorému zlodej ukradol dôležitú rekvizitu, takže teraz nemôže vystupovať. Našťastie prichádza detektív Ihlička, ktorý nájde aj ihlu v kope sena. Púšťa sa do pátrania a čoskoro naďabí na prvé stopy. Čas však letí a nervozita sa stupňuje. Dokáže detektív nájsť zlodeja včas a zachrániť tak večerné predstavenie? .
Objednať:
 

Robin a jarný festival/Veľká jablková farma 6 (Earhart, Kristin)
4. Robin a jarný festival/Veľká jablková farma 6 (Earhart, Kristin)
3,99 EUR (bežná cena 6,25 EUR)
skôr dievčatá
6.diel.V meste bude jarný festival. Smieško s kamarátmi sa už nevedia dočkať, až sa tam vyberú. Bude tam toľko zaujímavých vecí! Avšak myšiak Robin sa na festivale nečakane stratí. Podarí sa Smieškovi nájsť svojho priateľa, alebo je Robin už navždy preč?
Objednať:
 

Pre 3. - 5. ročník

Plece, na ňom hádaniek vrece (Pavlovič, Jozef)
5. Plece, na ňom hádaniek vrece (Pavlovič, Jozef)
1,50 EUR (bežná cena 4,95 EUR)
dievčatá i chlapci
Táto knižka je plná, plnučičká hádaniek. Sú v nej prešmyčky, predponovky, príponovky, záhadné nápisy, rébusy, zámenky, pravekovky, dĺžňovky a mnoho iných. Nechýbajú ani správne odpovede a návod na to, ako treba jednotlivé typy hádaniek riešiť.
Objednať:
 

Dračí zub/Hádajkove dobrodružstvá 2 (Mlčochová, Jela)
6. Dračí zub/Hádajkove dobrodružstvá 2 (Mlčochová, Jela)
3,99 EUR (bežná cena 7,49 EUR)
dievčatá i chlapci
Riešiteľ hlavolamov Hádajko sa vyberie do hôr, aby našiel draka, ktorého zuby majú liečivú moc. Pátranie však nie je jednoduché - Hádajko sa pri ňom zrúti do priepasti, absolvuje nebezpečný skok z hradieb, zmení sa na kúzelníka, pokúša sa dostať na šmykľavú Ihlovú horu... a nad tým všetkým sa vznáša hrôzostrašný dračí tieň...

Objednať:
 

Hry na voľný čas (Kol.)
7. Hry na voľný čas (Kol.)
3,99 EUR (bežná cena 8,30 EUR)
dievčatá i chlapci
Super, dnes sa nejde do školy! Môžeš sa zahrať niektorú z hier, ktoré ponúkame: origami, kúzla a zabavné pokusy, čínske tieňové divadlo, preteky s neobvyklými prekážkami, hry na rozvíjanie obratnosti a tréning trpezlivosti... a veľa iných!
Objednať:
 

Vieš, že...?  (Kol.)
8. Vieš, že...? (Kol.)
5,99 EUR (bežná cena 12,95 EUR)
dievčatá i chlapci
Táto encyklopédia obsahuje 500 neuveriteľných, ale pravdivých informácií pre deti od 8 rokov z oblastí: príroda, veda, šport, umenie, história, geografia. Knihu dopĺňa i množstvo veselých obrázkov.
Objednať:
 

Mušketieri a záhada zlatého kordu (Pátraj s nami)
9. Mušketieri a záhada zlatého kordu (Pátraj s nami)
2,99 EUR (bežná cena 7,20 EUR)
dievčatá i chlapci
Ako sa stať mušketierom? Kto bol Ľudovít XIII.? Ako žili ľudia vo Francúzsku v 17.storočí? Táto kniha v napínavom krimipríbehu prináša deťom od 8 rokov hravým spôsobom fundované informácie z histórie.
Objednať:
 

Kto uniesol žriebä Faraóna? (Brezina, C. Thomas)
10. Kto uniesol žriebä Faraóna? (Brezina, C. Thomas)
2,00 EUR (bežná cena 6,27 EUR)
dievčatá i chlapci
Príbeh zo série Tajný pes Bello Bond, v ktorom bystrý Bello Bond upozorní svojich priateľov Luxa, Bastiana a Linu na horúcu a podozrivú stopu. Tá vedie rovno do miestnej jazdiarne, kde traja detektívi naďabia na hrôzostrašnú záhadu...
Objednať:
 

Pre 5. - 7. ročník

Stratený egyptský poklad (Záhada pre Adrianu 2) (Mlčochová, Jela)
11. Stratený egyptský poklad (Záhada pre Adrianu 2) (Mlčochová, Jela)
4,99 EUR (bežná cena 6,95 EUR)
dievčatá i chlapci
2.vydanie úspešnej detektívky pre mládež. 11-ročná Adriana rieši tajomstvo pokladu, ukrývajúceho sa v opustenej vile. Pátranie však nie je jednoduché, pretože ju sleduje viacero veľmi podozrivých ľudí. Naviac vyjde najavo i to, že v starej vile straší...
Objednať:
 

Nočná gazela (Gudule)
12. Nočná gazela (Gudule)
1,00 EUR (bežná cena 6,70 EUR)
dievčatá
Skvelé! Valentína bude hrať vo filme so slávnym Stephenom Woodom! Je to síce iba malá úloha, ale kamarátky jej veľmi závidia. Vo filmovom mestečku sa však začínajú diať čudné veci. Pomaly pribúdajú záhady a zjavuje sa i tajomný David a kôň bez jazdca...
Objednať:
 

Záplava a tesák/Havranie záhady 1. (Sedgwick, Marcus)
13. Záplava a tesák/Havranie záhady 1. (Sedgwick, Marcus)
5,49 EUR (bežná cena 9,49 EUR)
dievčatá i chlapci
1. diel série Havranie záhady o svojráznej rodine lorda Dolnoviniča, jeho manželky Mäty, dcéry Slnovratky, syna Plesnivčeka a jeho obľúbenej opice, ktorí žijú na hrade Druhoruk a zažívajú množstvo vzrušujúcich a hrôzostrašných príhod.

Havran Edgar, ktorý hrad stráži, jedného dňa natrafí na hrôzostrašnú záhadu! Pri hrade sa usadila príšera s ohavným čiernym chvostom, z hradnej kuchyne sa začali strácať slúžky, a čo je najhoršie, hrad postupne zaplavuje voda.

Keď sa rodina Druhorukovcov ocitne zlovestnej príšere tvárou v tvár, udalosti naberú rýchly spád...
Objednať:
 

Kamošky, schôdzky a kozmické bozky (Hopkins, Cathy)
14. Kamošky, schôdzky a kozmické bozky (Hopkins, Cathy)
2,00 EUR (bežná cena 6,61 EUR)
dievčatá
Izzie je skvelá, bystrá a drzá. A keď stretne Marka, je od nadšenia v siedmom nebi. Je božský! Ale prečo nezavolal, keď jej to sľúbil? Izzie trávi všetok čas čakaním na Markov telefonát, a tak sa jej priateľky Lucy a Nesta rozhodnú zasiahnuť...
Objednať:
 

Chlapec odinakiaľ/Tancuj 5 (Pol, Anne-Marie)
15. Chlapec odinakiaľ/Tancuj 5 (Pol, Anne-Marie)
2,50 EUR (bežná cena 6,30 EUR)
dievčatá
Nina sa po prázdninách opäť zíde so svojimi kamarátkami. Žiaľ, ich priateľstvo dostáva trhliny. Zita a Alice žiarlia, pretože o ich priateľke sa píše v novinách. No Nina sa rýchlo vyrovná so sklamaním - pred školou na ňu čaká hiphopový tanečník Mo!
Objednať:
 

Žartovné kúzla na voľné chvíle (Majax, Gérard)
16. Žartovné kúzla na voľné chvíle (Majax, Gérard)
4,00 EUR (bežná cena 8,60 EUR)
dievčatá i chlapci
Autor, obľúbený francúzsky kúzelník, zhromaždil v tejto knihe takmer 80 žartovných kúziel, vhodných na sviatky a narodeninové oslavy. Všetky kúzla vyzerajú efektne a zároveň nie sú náročné na prípravu. Všetky triky dopĺňajú podrobné ilustrácie.
Objednať:
 

Pre 7. - 9. ročník

499 tipov pre milovníkov mačiek (Sandt, Ch.)
17. 499 tipov pre milovníkov mačiek (Sandt, Ch.)
2,50 EUR (bežná cena 6,27 EUR)
dievčatá i chlapci
V tomto zväzku nájdete prehľadne a zrozumiteľne usporiadané všeobecné, ako aj praktické rady, týkajúce sa chovu vášho miláčika.
Objednať:
 

Júlia a prípad zmiznutej ženy (Valls, Manuel)
18. Júlia a prípad zmiznutej ženy (Valls, Manuel)
1,50 EUR (bežná cena 5,61 EUR)
dievčatá i chlapci
Čerstvá stredoškoláčka Júlia sa náhodou stane svedkom zločinu. Prípad chce oznámiť na polícii, nikto ju však neberie vážne, a tak sa púšťa do pátrania na vlastnú päsť. Netuší, že i ona sama sa vzápätí ocitne vo vážnom nebezpečenstve...
Objednať:
 

Kniha mŕtvych dní (Sedgwick, Marcus)
19. Kniha mŕtvych dní (Sedgwick, Marcus)
2,00 EUR (bežná cena 8,93 EUR)
chlapci
Dni medzi Vianocami a Novým rokom sú mŕtve dni, kedy sa po svete túlajú duchovia a mágia sa nebezpečne približuje k našim životom. Počas mŕtvych dní sa môže prihodiť čokoľvek.

Mág Va&lerián sa pokúša zachrániť si život, pretože inak bude musieť zaplatiť vysokú cenu za zmluvu, ktorú kedysi uzatvoril so zlom. Lenže v boji s démonickými silami postupne prehráva, i keď mu pomáha jeho sluha, sirota Chlapec, a dievčina, bystrá Rakyta. Vedno sa vydávajú na cestu, z ktorej niet úniku, o polnoci kopú na cintoríne a napokon ich pohltí čierňava zabudnutého podzemného mesta. Nikto z nich netuší, že práve Chlapec je ten, kto v rukách drží kľúče k osudom ich všetkých...

Kniha mŕtvych dní sa odohráva vo vzdialenom čase a priestore, na temných, nebezpečných miestach i na zamrznutom vidieku. Je to úžasný, veľkolepo gotický a fascinujúci príbeh so silnou zápletkou o moci, o všadeprítomnej hrozbe blížiaceho sa zla a o zúfalej mágii...
Objednať:
 

Kým zídete do temnoty (Sedgwick, Marcus)
20. Kým zídete do temnoty (Sedgwick, Marcus)
2,00 EUR (bežná cena 7,60 EUR)
chlapci
Pokračovanie Knihy mŕtvych dni.
V jeden pochmúrny deň sú hrdinovia z Knihy mŕtvych dní, Chlapec a jeho priateľka Rakyta, uväznení v cisárskom paláci, kde vedľa seba existuje svet neuveriteľnej nádhery i hrozných tajomstiev. Chlapec a Rakyta prežívajú v paláci príbeh, pripomínajúci hrôzostrašnú nočnú moru, a na konci ich čaká šokujúce prekvapenie...
Objednať:
 

Anjeli sa vždy smejú dlhšie/Diví šialení anjeli 2 (Brezina, C. Thomas)
21. Anjeli sa vždy smejú dlhšie/Diví šialení anjeli 2 (Brezina, C. Thomas)
4,99 EUR (bežná cena 8,99 EUR)
dievčatá
2. diel zo série Diví šialení anjeli.
Ako si školáčka Vicky poradí s nebezpečnými úlohami, ktoré akoby ani neboli z tohto sveta?

Môžu sa anjeli zaľúbiť?
Vicky by na to rada našla odpoveď.
"Mýliš sa," povedal ticho. "Ja nie som tvoj nepriateľ." Ako rada by Vicky verila jeho slovám, stratila sa v jeho očiach a zabudla na to, čo ON je. Kto to je! Ako má odolať pokušeniu. keď ju drží v náručí a šepká: "Dôveruj mi..."
Odvtedy, ako sa kamenný anjel na starom cintoríne prebral z pádu po jej bozku, už nie je tým, čím býval. Vicky kolíše medzi citmi k jemnému Azraelovi a jeho temnému protihráčovi. Keď sa zradný "priateľ" zjaví rovno v jej škole, v nebezpečenstve sa ocitne aj Vickina najlepšia priateľka.
Tajomné, odvážne a sexi.
Objednať:
 

Šialené! Som superstar! (Brezina, C. Thomas)
22. Šialené! Som superstar! (Brezina, C. Thomas)
3,99 EUR (bežná cena 10,50 EUR)
dievčatá
Sammi sa spolu s kamarátkou Rebeccou zúčastní na konkurze speváckej súťaže STARMAKER. Rebecca postúpi, no Sammi nie. Dostane však ponuku nahrať vlastné cédečko, ktoré sa vzápätí stáva hitom. Z priateliek sa stávajú rivalky. Kto bude ozajstnou hviezdou?
Objednať:
 

Pre 9. ročník

Ako to, že ten idiot je bohatý, a ja nie? (Shemin, Robert)
23. Ako to, že ten idiot je bohatý, a ja nie? (Shemin, Robert)
4,99 EUR (bežná cena 9,95 EUR)
dievčatá i chlapci
Bestseller! Autor ponúka praktické rady, ako s pomocou "sedliackeho rozumu" správne narábať s peniazmi, aby sme sa raz a navždy vymanili z bludného kruhu nekonečných výdavkov, ktoré nás finančne vracajú stále na začiatok, a začali naozaj zarábať.
Objednať:
 

Jazdec z Petrohradu/Floris 2 (Monsigny, Jacqueline)
24. Jazdec z Petrohradu/Floris 2 (Monsigny, Jacqueline)
8,99 EUR (bežná cena 12,99 EUR)
Pokračovanie série Floris (1.diel: Cárov syn)

Preklad z francúzštiny: Jela Mlčochová

Floris a jeho brat vstúpia do služieb kráľa Ľudovíta XV., ktorý ich vyšle do Ruska. Majú splniť tajnú úlohu: dosadiť na trón cárovnú Alžbetu, dcéru Petra Veľkého. Táto záležitosť je veľmi nebezpečná a obaja bratia sa pri jej plnení musia spoľahnúť len sami na seba, na svoje schopnosti - a taktiež na šťastie - aby dokázali zdolať množstvo prekážok a aby prežili i v krutých podmienkach na Sibíri.

Floris sa stane obľúbencom svojej nevlastnej sestry Alžbety. Podarí sa mu dostať sa i na trón ruských cárov?

Objednať:
 

Vojnový kôň
25. Vojnový kôň
4,99 EUR (bežná cena 7,99 EUR)
dievčatá i chlapci
Joey je iba žriebä, keď si ho kúpi miestny farmár. Medzi farmárovým synom Albertom a koňom vznikne pevné priateľstvo. Po vypuknutí vojny sa Joey dostáva do armády a Albert sa ho pokúša nájsť, aby si ho odviedol späť domov... Príbeh sfilmoval S. Spielberg
Objednať:
 

Kvapky ohňa (Mlčochová, Jela)
26. Kvapky ohňa (Mlčochová, Jela)
4,49 EUR (bežná cena 7,99 EUR)
dievčatá i chlapci
Sandra prichádza do opusteného domu po starej mame, kde chce v samote napísať knihu. Čoskoro však zistí, že v dome vládne čudná atmosféra a začne ju trápiť strach a obavy, ktoré si nijako nedokáže vysvetliť. Keď sa pridajú neobvyklé sny a vidiny, rozhodne sa pátrať po príčine a stopy ju privedú až k hrôzostrašným stredovekým inkvizičným procesom. Krok za krokom odhaľuje tragický príbeh, ktorý sa kedysi v mestečku odohral a ktorý, ako zisťuje, má svoju ozvenu aj v súčasnosti a jej samotnej sa dotýka spôsobom, aký by si nikdy nedokázala predstaviť. Navyše so zdesením objavuje, že v starom dome žije okrem nej ešte ktosi ďalší, o kom nemá nikto ani len tušenia...
Objednať:
 

Jasnovidka (Ginsberg, Debra)
27. Jasnovidka (Ginsberg, Debra)
4,49 EUR (bežná cena 6,99 EUR)
dievčatá
Marina bola falošnou jasnovidkou už od detstva, kedy ju do toho nútila jej matka. Ako dospelá slušne zarábala na snoch a strachu svojich klientov. Keď sa však do jedného z nich zaľúbi, získa zrazu schopnosť naozaj vidieť budúcnosť a jej život sa zmení...
Objednať:
 

Je ešte nejaká rodina taká bláznivá ako tá moja? (Lamb, Kathryn)
28. Je ešte nejaká rodina taká bláznivá ako tá moja? (Lamb, Kathryn)
3,00 EUR (bežná cena 7,95 EUR)
dievčatá i chlapci
Tínedžeri, túto knihu musíte mať! Je to príručka o tom, ako prežiť v rodine, neprísť o rozum a svoj životný štýl si zachovať úplne nedotknutý. Množstvo vtipných, sviežich rád a modelových situácií dopĺňa veľa skvelých obrázkov!
Objednať:
 

Anonymný rukopis (Ginsberg, Debra)
29. Anonymný rukopis (Ginsberg, Debra)
4,49 EUR (bežná cena 11,58 EUR)
dievčatá i chlapci
Už ste niekedy mali pocit, že váš život je súčasťou románu? Intrigy, pomsta a skutočná láska - tento duchaplný román, zasadený do mimoriadne búrlivého prostredia exkluzívnej literárnej agentúry, udrží čitateľa v napätí až do poslednej stránky.
Objednať:
 

 

Objednávka

Kontaktná osoba:
Názov školy:
Ulica:
PSČ:
Mesto:
IČO:
DIČ:
Telefón:
E-mail:
Spôsob platby: Dobierka
Platba predom (predfaktúra)
Knihy prosíme zaslať: Na adresu školy
Na poštu
Ak zvolíte možnosť na poštu, uveďte prosím telefónne číslo, kde Vás môže pošta kontaktovať.
Hrubo vyznačené polia sú povinné.
 Súhlasím s obchodnými podmienkami a záväzne objednávam vyššie uvedené tituly v celkovej hodnote EUR