Váš košík

Hľadať titul

Knižný klub

Katalóg Knižného klubu jeseň-zima 2020/2021 už k dispozícii!

Tu si ho môžete zadarmo stiahnuť.

Novinky

Nechcete premeškať naše súťaže? Máte záujem o informácie o novinkách? Tu sa môžete prihlásiť:

Náš tip

Blázni a šťastie (Havranie záhady 3) (Sedgwick, Marcus)
Bežná cena: 11,99 €
Naša cena: 10,99 €

Kategórie

Ponuka kníh na koncoročné odmeny

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ,

i tento rok Vám posielame našu ponuku kníh na koncoročné odmeny. Nevieme, či teraz budete nejaké knihy nakupovať, nevieme ani to, či v tejto čudnej dobe budete na konci školského roka dávať žiakom vysvedčenia, tak či onak, sme tu s našou ponukou a v prípade Vášho záujmu sme Vám plne k dispozícii.

I teraz platí, že Vám knihy ponúkame za oveľa nižšie ceny ako v kníhkupectvách, pričom ponuka platí do 30.6.2020 a len pre školy. Knihy sme zoradili podľa jednotlivých ročníkov, pre ktoré sú vhodné, a podľa toho, či sa viac hodia pre dievčatá či pre chlapcov. Všetky knihy sú v pevnej väzbe s výnimkou titulov Morské hlavolammy (č.1) a titulu 0.4 (č.21) - tie sú v mäkkej väzbe.

Počas trvania tejto akcie pri objednávke už nad 20,- € neplatíte nijaké poštovné ani balné, pri objednávke do 20,- € vrátane je poštovné 1,29 € (platba predom), resp. 1,99 € (dobierka). Balné neúčtujeme vôbec.

V prípade Vášho záujmu prosíme poslať objednávku čo najskôr, aby sme ju určite stihli včas vybaviť.

Do objednávky, prosím, pripíšte IČO a DIČ Vašej školy. Knihy zasielame na dobierku alebo na predfaktúru (platba vopred).

Ceny sú konečné, nie je možné kombinovať ich s inou zľavou.

Pre 1. - 3. ročník

Morské hlavolamy (Preč s nudou)
1. Morské hlavolamy (Preč s nudou)
1,00 EUR (bežná cena 3,50 EUR)
dievčatá i chlapci
Titul z úspešnej série Preč s nudou prináša veľa rôznych hlavolamov: doplňovačky, bludiská, maľovanky, spájačky, sudoku... a všetky súvisia s morom! Nájdeš tu rôzne morské živočíchy, vytrénovaných plavcov, jazdcov na vodných lyžiach... a veľa zábavy!
Objednať:
 

Hrady - Otázky/odpovede 4 (Kol.)
2. Hrady - Otázky/odpovede 4 (Kol.)
3,99 EUR (bežná cena 7,99 EUR)
dievčatá i chlapci
4. titul zo série Otázky a odpovede, ktorá je určená predškolákom a mladším školákom.
V knižke deti nájdu odpovede na mnohé zaujímavé otázky a hradoch a ich obyvateľoch, dozvedia sa, kto býval na hrade a prečo, ako sa stavali hrady, ako vyzeral bežný život obyvateľov hradu, akú výchovu dostali deti hradného pána, ako a kedy sa jeho synovia mohli stať rytiermi, ako vyzerali oslavy a hostiny na hrade, prečo sa organizovali poľovačky či rytierske turnaje... a veľa, veľa iných zaujímavých vecí.
Kniha má krásne celostránkové farebné ilustrácie a na každej dvojstrane je i hra zameraná na rozvíjanie pozornosti dieťaťa..

Objednať:
 

Kto kradol v cirkuse Zlatá hviezda? (Mlčochová, Jela)
3. Kto kradol v cirkuse Zlatá hviezda? (Mlčochová, Jela)
3,50 EUR (bežná cena 7,95 EUR)
dievčatá i chlapci
Strašné! V cirkuse Zlatá hviezda v noci vyčíňal zlodej! Obeťou sa stal kúzelník Abrak Dabrak, ktorému zlodej ukradol dôležitú rekvizitu, takže teraz nemôže vystupovať. Našťastie prichádza detektív Ihlička, ktorý nájde aj ihlu v kope sena. Púšťa sa do pátrania a čoskoro naďabí na prvé stopy. Čas však letí a nervozita sa stupňuje. Dokáže detektív nájsť zlodeja včas a zachrániť tak večerné predstavenie? .
Objednať:
 

Poník na úteku/Pony tím 7 (Betancourt, Jeanne)
4. Poník na úteku/Pony tím 7 (Betancourt, Jeanne)
3,99 EUR (bežná cena 6,99 EUR)
skôr dievčatá
7. diel série Pony tím

Snehulienka, biely poník, ktorý patrí Lulu, ochorie, a tak ho treba izolovať od ostatných koní. Snehulienka sa tak ocitne celkom sama na farme u Baxterovcov, čo sa jej ani trochu nepáči.
V noci príde snehová búrka a Snehulienka ujde z ohrady. Nešťastná Lulu podľa stôp zistí, že bežala smerom do lesa, kde sú však hlboké záveje a kde číhajú dravé kojoty. Podarí sa dievčatám z Pony tímu stratenú Snehulienku nájsť?


Objednať:
 

Pre 3. - 5. ročník

Strašidelný hrad/Hádajkove dobrodružstvá 1. (Mlčochová, Jela)
5. Strašidelný hrad/Hádajkove dobrodružstvá 1. (Mlčochová, Jela)
3,99 EUR (bežná cena 6,99 EUR)
dievčatá i chlapci
Riešiteľ hlavolamov Hádajko z obľúbeného rovnomenného detského časopisu sa prvý raz predstavuje ako knižný hrdina! Pricestuje do Strašidelných hôr na hrad Orlia hliadka a púšťa sa do pátrania po stratenom vzácnom meči, počas ktorého sa nečakane ocitne až v stredoveku. Prežije tam množstvo napínavých i komických dobrodružstiev: uvrhnú ho do hladomorne, poletí na metle, spadne do vodopádu, uväznia ho v podpalubí, surfuje na rytierskom štíte... a to ani zďaleka nie je všetko!.
Objednať:
 

Hry na prázdniny/Hry vonku  (Kol.)
6. Hry na prázdniny/Hry vonku (Kol.)
3,99 EUR (bežná cena 8,27 EUR)
dievčatá i chlapci
Ako sa zabaviť cez prázdniny? S touto knižkou, plnou zaujímavých tipov a veselých farebných obrázkov, to nebude problém! Prináša zábavné hry s loptou, rôzne druhy nevšedných naháňačiek, stopárske a dobrodružné hry, tipy na hry vonku... a veľké prázdninové hľadanie pokladu!

Objednať:
 

250 otázok a odpovedí. Pravda či omyl? (Kol.)
7. 250 otázok a odpovedí. Pravda či omyl? (Kol.)
6,99 EUR (bežná cena 9,92 EUR)
dievčatá i chlapci
Táto pozoruhodná encyklopédia obsahuje 250 zaujímavých, ba až neuveriteľných tvrdení. Prídeš na to, ktoré z nich sú pravdivé a ktoré nie? V knihe nájdeš i správne odpovede spolu s podrobnými vysvetleniami, takže si svoje riešenia môžeš i skontrolovať a mnohému sa naučiť.

Knižku, vytlačenú na kvalitnom kriedovom papieri, dopĺňa množstvo krásnych farebných fotografií.
Objednať:
 

Caesar a zrada na Kapitole (Jaekel, Franziska)
8. Caesar a zrada na Kapitole (Jaekel, Franziska)
2,99 EUR (bežná cena 7,20 EUR)
dievčatá i chlapci
Ako sa dostal Gaius Julius Caesar k moci? Ako žili ľudia v antickom Ríme? Ako bývali, čo jedli, ako trávili voľný čas? Táto kniha v napínavom krimipríbehu prináša deťom od 8 - 12 rokov hravým spôsobom fundované informácie z histórie.

Skupina zradcov pripravuje sprisahanie proti Caesarovi. Sprisahanci však netušia, že ich plány si náhodou vypočul dvanásťročný Marcus. Spolu so svojou sestrou Luciou sa zavesí zradcom na päty...

Poznávanie histórie bude s touto knižkou zábavou:

- Napínavý kriminálny príbeh
- 30 cvičení aj s riešeniami
- Prehľadná časová tabuľka
- Množstvo ilustrácií


Objednať:
 

Kto škrieka v prázdnej klietke? (Brezina, C. Thomas)
9. Kto škrieka v prázdnej klietke? (Brezina, C. Thomas)
2,00 EUR (bežná cena 6,27 EUR)
dievčatá i chlapci
3.príbeh zo série Tajný pes Bello Bond. Pri návšteve letiska upozorní bystrý teriér svojich 3 kamarátov na klietku, v ktorej niekto škrieka, i keď je prázdna! Mladí detektívi sa pustia do pátrania, nová záhada je však nebezpečnejšia, ako sa zdalo...
Objednať:
 

Pre 5. - 7. ročník

Zabudnutá africká kliatba/Záhada pre Adrianu 3 (Mlčochová, Jela)
10. Zabudnutá africká kliatba/Záhada pre Adrianu 3 (Mlčochová, Jela)
4,99 EUR (bežná cena 7,99 EUR)
dievčatá i chlapci
Ďalší príbeh z populárnej série detektívok pre mládež Záhada pre Adrianu o 11-ročnej Adriane, ktorá sa chce stať kriminalistkou.

V tejto časti. Adriana prichádza na vidiek, do malebného domu nazývaného Ružové zákutie. Nad domom však visí hrozba - dávna kliatba a je len otázkou času, kedy sa stane niečo zlé. Adriana sa rozhodne pomôcť a púšťa sa do pátrania, no prípad sa rýchlo komplikuje: z miestneho kaštieľa sa ozývajú podozrivé výkriky, v Ružovom zákutí v noci spieva neviditeľný spevák, z neďalekých filmových ateliérov uteká jedna z postáv priamo z plátna a túla sa po okolí. Adriana navyše stretne človeka, ktorý, podľa všetkého, už dávno nežije...

Kniha vychádza v druhom vydaní.
Objednať:
 

Chlapec, ktorý žil v mojej hlave (Gudule)
11. Chlapec, ktorý žil v mojej hlave (Gudule)
1,50 EUR (bežná cena 6,60 EUR)
dievčatá
Helena sa presťahuje spolu s rodičmi na vidiek. Počas prvej prechádzky po okolí objaví v lesnom zákutí opustený dom. Prezerá si ho a nemôže uveriť vlastným očiam. Dom, v ktorom býva iba mačka... Prečo ho jeho majitelia opustili? A čí je ten kocúr, ktorý ho stráži? Helena sa pokúša odhaliť znepokojujúce tajomstvo. Čo ju čaká za zatvorenými okenicami tohto domu?.
Objednať:
 

Duchovia a vynálezy/Havranie záhady 2. (Sedgwick, Marcus)
12. Duchovia a vynálezy/Havranie záhady 2. (Sedgwick, Marcus)
5,99 EUR (bežná cena 11,49 EUR)
dievčatá i chlapci
Preklad z angličtiny: Tomáš Mečíř

2. diel série Havranie záhady o svojráznej rodine lorda Dolnoviniča, jeho manželky Mäty, dcéry Slnovratky, syna Plesnivčeka a jeho obľúbenej opice, ktorí žijú na hrade Druhoruk a zažívajú množstvo vzrušujúcich a hrôzostrašných príhod.

V Južnom krídle starobylého hradu Druhoruk sa dejú podivné veci. Rinčanie reťazí a kvílenie je na dennom poriadku, navyše, syn lorda Dolnoviniča Plesnivček na vlastné oči zbadá ducha... a to je veru vážna vec. Lord Dolnovinič má však plné ruky práce so svojím novým vynálezom - detektorom zlata, a tak sa na boj s duchmi i s otravným kapitánom Zubolinim podujme lordova dcéra Slnovratka a strážca hradu Druhoruk, havran Edgar.


Objednať:
 

Kamošky, schôdzky a princezné z Portobella (Hopkins, Cathy)
13. Kamošky, schôdzky a princezné z Portobella (Hopkins, Cathy)
2,00 EUR (bežná cena 7,20 EUR)
dievčatá
Nesta stretla perfektného chlapca, ktorý dobre vyzerá, je zábavný a naozaj milý. Spolu s ním však prišli aj problémy. Simon je však z bohatej rodiny z vyššej spoločenskej triedy s príslušným životným štýlom a Nesta s ním len ťažko dokáže držať krok. A potom je tu ešte Simonova priateľka Cressida. Ľadová kráľovná. Princezná z Portobella.
Nesta sa nechce vzdať, chce na týchto nových ľudí spraviť dobrý dojem, čoskoro však zistí, že na to nestačí! Našťastie má Lucy a Izzie, ktoré jej pomôžu si uvedomiť,na čom v živote naozaj záleží.
Objednať:
 

Pre 7. - 9. ročník

499 tipov pre milovníkov mačiek (Sandt, Ch.)
14. 499 tipov pre milovníkov mačiek (Sandt, Ch.)
2,50 EUR (bežná cena 6,27 EUR)
dievčatá i chlapci
V tomto zväzku nájdete prehľadne a zrozumiteľne usporiadané všeobecné, ako aj praktické rady, týkajúce sa chovu vášho miláčika.
Objednať:
 

Kniha mŕtvych dní (Sedgwick, Marcus)
15. Kniha mŕtvych dní (Sedgwick, Marcus)
2,00 EUR (bežná cena 8,93 EUR)
chlapci
Dni medzi Vianocami a Novým rokom sú mŕtve dni, kedy sa po svete túlajú duchovia a mágia sa nebezpečne približuje k našim životom. Počas mŕtvych dní sa môže prihodiť čokoľvek.

Mág Valerián sa pokúša zachrániť si život, pretože inak bude musieť zaplatiť vysokú cenu za zmluvu, ktorú kedysi uzatvoril so zlom. Lenže v boji s démonickými silami postupne prehráva, i keď mu pomáha jeho sluha, sirota Chlapec, a dievčina, bystrá Rakyta. Vedno sa vydávajú na cestu, z ktorej niet úniku, o polnoci kopú na cintoríne a napokon ich pohltí čierňava zabudnutého podzemného mesta. Nikto z nich netuší, že práve Chlapec je ten, kto v rukách drží kľúče k osudom ich všetkých...

Kniha mŕtvych dní sa odohráva vo vzdialenom čase a priestore, na temných, nebezpečných miestach i na zamrznutom vidieku. Je to úžasný, veľkolepo gotický a fascinujúci príbeh so silnou zápletkou o moci, o všadeprítomnej hrozbe blížiaceho sa zla a o zúfalej mágii...
Objednať:
 

Pobozkať anjela je nebezpečné/Diví šialení anjeli 1. (Brezina, C. Thomas)
16. Pobozkať anjela je nebezpečné/Diví šialení anjeli 1. (Brezina, C. Thomas)
3,99 EUR (bežná cena 8,99 EUR)
dievčatá
Vicky a jej kamarátky založia detektívnu agentúru na pomoc zamilovaným. Na reklamný leták použijú fotografiu sochy anjela z parku. Vicky anjela pobozká, a ten bozk prevráti jej život hore nohami. Nič už nie je ako predtým a zrazu sa dejú čudné veci...
Objednať:
 

Je ešte nejaká rodina taká bláznivá ako tá moja? (Lamb, Kathryn)
17. Je ešte nejaká rodina taká bláznivá ako tá moja? (Lamb, Kathryn)
3,00 EUR (bežná cena 7,95 EUR)
dievčatá i chlapci
Tínedžeri, túto knihu musíte mať! Je to príručka o tom, ako prežiť v rodine, neprísť o rozum a svoj životný štýl si zachovať úplne nedotknutý. Množstvo vtipných, sviežich rád a modelových situácií dopĺňa veľa skvelých obrázkov!
Objednať:
 

Pre 9. ročník

Rebelka Bianka (Monsigny, Jacqueline)
18. Rebelka Bianka (Monsigny, Jacqueline)
2,99 EUR (bežná cena 8,60 EUR)
Benátky, 16.storočie. Mladá a krásna Bianka tajne opustí so svojou prvou láskou Pietrom Benátky a usadí sa vo Florencii, kde rozohrá nebezpečnú hru a zvedie následníka trónu Francesca de Medici. Krok za krokom postupne získava moc, podarí sa jej však dostať sa až na trón, po ktorom siaha? Dokáže odhaliť a zmariť úklady tých, ktorí ju chcú za každú cenu zničiť?

Cesty osudu sú nevyspytateľné. V krajine vypukne vražedný mor...

Tento strhujúci a farbistý román z obdobia talianskej renesancie je natoľko pútavý, že ho od prvej po poslednú stránku prečítate na jediný dúšok...
Objednať:
 

Ako to, že ten idiot je bohatý, a ja nie? (Shemin, Robert)
19. Ako to, že ten idiot je bohatý, a ja nie? (Shemin, Robert)
4,99 EUR (bežná cena 9,95 EUR)
dievčatá i chlapci
Bestseller! Autor ponúka praktické rady, ako s pomocou "sedliackeho rozumu" správne narábať s peniazmi, aby sme sa raz a navždy vymanili z bludného kruhu nekonečných výdavkov, ktoré nás finančne vracajú stále na začiatok, a začali naozaj zarábať.
Objednať:
 

Jasnovidka (Ginsberg, Debra)
20. Jasnovidka (Ginsberg, Debra)
3,00 EUR (bežná cena 6,99 EUR)
dievčatá
Marina bola falošnou jasnovidkou už od detstva, kedy ju do toho nútila jej matka. Ako dospelá slušne zarábala na snoch a strachu svojich klientov. Keď sa však do jedného z nich zaľúbi, získa zrazu schopnosť naozaj vidieť budúcnosť a jej život sa zmení...
Objednať:
 

0.4 (Lancaster, Mike)
21. 0.4 (Lancaster, Mike)
4,99 EUR (bežná cena 9,99 EUR)
chlapci
Preklad z angličtiny: Tomáš Mečíř

Volám sa Kyle Straker a už neexistujem.

Takto sa začína príbeh Kyla Strakera, nahraný na starých zvukových kazetách.
Možno si myslíte, že tie kazety sú podvrh. Ale možno obsahujú históriu dávneho sveta
Pokiaľ to, čo tie kazety hovoria, je pravda, potom všetko, čo si myslíme, že vieme, je lož.
A ak všetko, čo vieme, je lož, znamená to, že ňou sme aj my?Objednať:
 

Kvapky ohňa (Mlčochová, Jela)
22. Kvapky ohňa (Mlčochová, Jela)
4,49 EUR (bežná cena 7,99 EUR)
dievčatá i chlapci
Sandra prichádza do opusteného domu po starej mame, kde chce v samote napísať knihu. Čoskoro však zistí, že v dome vládne čudná atmosféra a začne ju trápiť strach a obavy, ktoré si nijako nedokáže vysvetliť. Keď sa pridajú neobvyklé sny a vidiny, rozhodne sa pátrať po príčine a stopy ju privedú až k hrôzostrašným stredovekým inkvizičným procesom. Krok za krokom odhaľuje tragický príbeh, ktorý sa kedysi v mestečku odohral a ktorý, ako zisťuje, má svoju ozvenu aj v súčasnosti a jej samotnej sa dotýka spôsobom, aký by si nikdy nedokázala predstaviť. Navyše so zdesením objavuje, že v starom dome žije okrem nej ešte ktosi ďalší, o kom nemá nikto ani len tušenia...
Objednať:
 

Anonymný rukopis (Ginsberg, Debra)
23. Anonymný rukopis (Ginsberg, Debra)
4,49 EUR (bežná cena 11,58 EUR)
dievčatá i chlapci
Už ste niekedy mali pocit, že váš život je súčasťou románu? Intrigy, pomsta a skutočná láska - tento duchaplný román, zasadený do mimoriadne búrlivého prostredia exkluzívnej literárnej agentúry, udrží čitateľa v napätí až do poslednej stránky.
Objednať:
 

 

Objednávka

Kontaktná osoba:
Názov školy:
Ulica:
PSČ:
Mesto:
IČO:
DIČ:
Telefón:
E-mail:
Spôsob platby: Dobierka
Platba predom (predfaktúra)
Knihy prosíme zaslať: Na adresu školy
Na poštu
Ak zvolíte možnosť na poštu, uveďte prosím telefónne číslo, kde Vás môže pošta kontaktovať.
Hrubo vyznačené polia sú povinné.
 Súhlasím s obchodnými podmienkami a záväzne objednávam vyššie uvedené tituly v celkovej hodnote EUR